Zupełnie nowa willa na sprzedaż w Sainte Maxime, basen, widok na morze
€5.750.000
- Type of construction:Istniejąca nieruchomość
- Property type:Willa
- Number of beds:4
- Number of baths:4
- Living area:370.0m²
- Plot size:1665.0m²
- Price per m²:€ 15,540.54
- LOCA ID:twi-489V893M
Description
Willa na sprzedaż w Sainte Maxime. Ta wspaniała nowa współczesna willa oferuje piękny widok na morze i luksusowe udogodnienia. Posiada liczne funkcje, w tym hol wejściowy, duży salon z wyjściem na duże tarasy, wspaniałą jadalnię, w pełni wyposażoną kuchnię na otwartym planie i spiżarnię.
Trzy duże sypialnie z prysznicami i garderobami, a także wspaniały apartament główny z łazienką, garderobą i solarium gwarantują optymalny komfort. Nieruchomość posiada również piwnicę i garaż, a także luksusowe udogodnienia, takie jak łaźnia turecka, siłownia i basen. Obniżone opłaty notarialne!
Skontaktuj się z nami w celu wizyty i osobistego wyboru alternatywnych nieruchomości. Oferujemy pełną obsługę w zakresie nieruchomości, od wyboru, wizyt i negocjacji po finansowanie, remonty i najbardziej efektywną strukturę podatkową. Skorzystaj z naszej rozległej sieci ekspertów!
Map
Request More Information
"*" oznacza pola wymagane