Luksusowa nowa konstrukcja: Villa Pampelonne, Beauvallon Grimaud
€6.250.000
- Type of construction:Nowe budownictwo
- Property type:Nowe konstrukcje
- Property type:Willa
- Number of beds:5
- Number of baths:5
- Living area:384m²
- Plot size:694m²
- Price per m²:€ 16,276.04
- LOCA ID:Pampelonne - CAT
Description
Nestled in the prestigious enclave of Beauvallon, Grimaud, overlooking the breathtaking Bay of Saint-Tropez, the newly constructed *Villa Pampelonne* offers an unrivaled fusion of elegance and natural splendor. Part of an exclusive development comprising just eight prestige villas, this architectural gem is designed as a harmonious belvedere, inviting you to immerse yourself in the timeless beauty of the Mediterranean and its rolling hills.
Villa Pampelonne cieszy się doskonałą lokalizacją z panoramicznym widokiem na zatokę Saint-Tropez. Położona zaledwie rzut kamieniem od klubu golfowego Beauvallon i prywatnych plaż, willa ta oferuje idealne połączenie odosobnienia i dostępu do tętniącego życiem stylu życia Lazurowego Wybrzeża.
Najważniejsze cechy nieruchomości
– Powierzchnia mieszkalna: Obejmująca 384,21 m² powierzchni mieszkalnej, o łącznej powierzchni 694,80 m² wraz z aneksami, ta 6-pokojowa willa jest arcydziełem nowoczesnego designu.
– Układ:
– Parter (Rez-de-Chaussée): Obejmuje rozległy salon/jadalnię o powierzchni 136,61 m², kuchnię o powierzchni 26,02 m², 5 sypialni (o powierzchni od 13,76 m² do 31,19 m²), 2 łazienki, 3 kabiny prysznicowe oraz wiele toalet i komód.
– Pierwsze piętro (Premier Étage): Obejmuje dodatkowe tarasy i wszechstronne przestrzenie, zwiększające komfort życia wewnątrz i na zewnątrz.
– Udogodnienia zewnętrzne: Basen infinity o powierzchni 50,56 m², taras na parterze o powierzchni 28,06 m² i 120,30 m² górnych tarasów z oszałamiającym widokiem na morze. Działka o powierzchni 3,265 m² jest ozdobiona bujnymi ogrodami i miejscami do odpoczynku, oferując prywatną oazę.