Villa te koop vlakbij Saint Paul de Vence met panoramisch uitzicht
€1.699.000
- Type of construction:Bestaande Bouw
- Property type:Villa
- Number of beds:3
- Living area:200m²
- Price per m²:€ 8,495.00
- LOCA ID:fc-042025-237
Omschrijving
Ref. Deze villa is ideaal gelegen op slechts een steenworp afstand van het charmante dorpje La Colle-sur-Loup en dicht bij Saint-Paul-de-Vence. Het biedt een aangenaam toevluchtsoord, op slechts 15 minuten van de luchthaven van Nice en op korte afstand van de meest iconische bestemmingen in de regio.
De woonkamer, eetkamer en keuken baden in natuurlijk licht dankzij grote erkers met een adembenemend uitzicht op de weelderige vallei, het middeleeuwse dorp Saint-Paul-de-Vence en verderop de sprankelende Middellandse Zee. Een panoramisch terras, direct toegankelijk vanuit deze ruimtes, biedt de perfecte setting om te genieten van de prachtige omgeving.
Verdeeld over twee verdiepingen biedt de villa drie slaapkamers en drie badkamers, wat comfort en privacy voor het hele gezin garandeert. Op de benedenverdieping bevindt zich de derde slaapkamer, maar met de mogelijkheid om een apart appartement te creëren of een vierde slaapkamer toe te voegen, afhankelijk van uw wensen.
De prachtig aangelegde tuin van 1.850 m² is een oase van groen, bezaaid met fruitbomen en rustige ontspanningsruimtes. Aan de voorzijde van het zwembad nodigt een ander terras u uit om te ontspannen en te genieten van gezellige momenten in de zomerkeuken met pizzaoven.
Het verwarmde zwembad, voorzien van een geïntegreerde overkapping, biedt u het hele jaar door plezier – de perfecte plek om de mediterrane levensstijl te omarmen.
Een afgesloten garage, een carport en meerdere parkeerplaatsen maken deze woning compleet.