- Type of construction:Bestaande Bouw
- Property type:Villa
- Number of beds:4
- Living area:178m²
- Price per m²:€ 5,337.08
- LOCA ID:fi-TCEMMA3734VEN
Omschrijving
LA COLLE SUR LOUP- Ontdek deze charmante Provençaalse villa van 178m² in een gewilde woonwijk van La Colle sur Loup. Deze mooie villa, in zeer goede staat, is gelegen op een dominante positie, in absolute rust, zonder inkijk en met veel zon van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat, dankzij de ZUID-WESTelijke oriëntatie. De villa biedt een rustige leefruimte met vrij uitzicht op de heuvels en overal goede voorzieningen.
Op de begane grond bestaat de villa uit een ruime, lichte woonkamer met open haard, een eetkamer en een volledig uitgeruste keuken, die allemaal uitkomen op een groot houten terras met zwembad.
Op de bovenverdieping bevinden zich een ouderslaapkamer met dressing en eigen doucheruimte, drie lichte slaapkamers, doucheruimte, bergruimte en een apart toilet.
Een onafhankelijk tweekamerappartement in zeer goede staat bestaat uit een woonkamer, open keuken, doucheruimte en slaapkamer. Het appartement is ideaal voor gasten of verhuur.
In het souterrain kan een grote ruimte van ongeveer 65m² worden verbouwd tot opslagruimte, een sportruimte, speelkamer of bioscoopzaal.
Op slechts een paar minuten van het charmante dorpje La Colle sur Loup, scholen, vervoer en winkels. Het huis ligt ook op 10 minuten van de snelweg en ongeveer 20 minuten van het vliegveld van Nice.
Ref: TCEMMA3734
Prijs: 950 000€ Makelaarskosten verkoperskosten
Informatie over de risico’s waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: www;georisques.gouv
Neem contact met ons op voor een bezoek en een persoonlijke selectie van alternatieve eigendommen. Wij bieden een volledige service in onroerend goed, van selectie, bezoeken en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!
Map
Request More Information
"*" geeft vereiste velden aan